Artykuły

Akumulatory LOXA (film)

Akumulatory LOXA (film)

czwartek, 3 stycznia 2013, 13:18

Fabryka akumulatorów LOXA Sp. z o.o. jest producentem wysokiej klasy akumulatorów rozruchowych o pojemności od 36 do 230 Ah przeznaczonych do samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych, autobusów oraz maszyn rolniczych. W naszej ofercie znajdują się także akumulatory bezobsługowe w technologii wapniowej o pojemności od 50 do 95 Ah, które zyskały uznanie klientów. Prowadzimy także współpracę z firmami zajmującymi się montażem akumulatorów w zakresie półproduktów, takich jak kratka, płyta akumulatorowa, zestawy - ogniwa (po COS-sie), obudowy i separatory.

Poznaj produkt:

Loxa Classic - akumulatory z tej serii przeznaczone są dla odbiorców dla których ważna jest nie tylko niezawodność i wysoka odporność na trudne warunki eksploatacji, ale także korzystna relacja ceny do jakości.

Loxa Orange - to bezobsługowe akumulatory wyprodukowane w technologii wapniowej, której zastosowanie powoduje min. ośmiokrotnie niższe odparowanie wody. Cecha ta połączona z wysoką niezawodnością powoduje, że produkty z tej serii skierowane są dla odbiorców, którzy cenią sobie komfort i wygodę podczas eksploatacji.

 

Posiadamy w swojej ofercie pełną gamę akumulatorów przeznaczonych do użytku w samochodach ciężarowych. Dzięki zastosowanym w nich rozwiązaniom technologicznym doskonale sprawdzają się podczas pracy w ekstremalnych warunkach. Wysoka jakość zastosowanych materiałów, oraz precyzja wykonania pozwala na zastosowanie ich zarówno w samochodach ciężarowych jak i wszelkiego rodzaju maszynach i urządzeniach które ze względu na charakter pracy wymagają wysokiej klasy akumulatorów.

Oferowane przez Fabrykę Akumulatorów Loxa akumulatory do ciągników i maszyn rolniczych spełniają wymagania stawiane przez nowoczesną dynamicznie rozwijającą się branżę. Dzięki pilnej obserwacji zmieniających się potrzeb rolnictwa możemy zaoferować wysokiej klasy akumulatory spełniające wszystkie potrzeby odbiorców.

Ofertę Fabryki Akumulatorów Loxa uzupełnia seria akumulatorów przeznaczonych do motocykli, quadów i skuterów. Oferowane produkty cechują się długą trwałością i wysoką zdolnością rozruchową o każdej porze roku. Akumulatory do specyficznych pojazdów gwarantują wydajność oraz jakość, która nie zawiedzie w każdych warunkach atmosferycznych. Produkty sprzedawane są z dokładnie odmierzoną ilością elektrolitu.

źródło: loxa.pl (tu)

Czytaj także:

KORSZE

piątek, 18 stycznia 2019, 09:49 KORSZE

30 tysięcy złotych grzywny i 20 tysięcy złotych nawiązki, taką karę poniesie były dyrektor zakładu recyklingu akumulatorów ZAP Sznajder Batterien w Korszach, Sławomir W.

Nowe testy prostowników

piątek, 4 stycznia 2019, 16:26 Nowe testy prostowników

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych widzów kanału MrAkumulator z początkiem 2019 roku wprowadzamy nowy test dla urządzeń ładujących akumulatory w/g ujednoliconych zasad zawartych w opracowanym na tą okoliczność regulaminie.

Jak odczytać datę produkcji akumulatorów

środa, 28 listopada 2018, 12:39 Jak odczytać datę produkcji akumulatorów

Jedno z najczęściej zadawanych nam pytań brzmi: Kiedy ten akumulator został wyprodukowany? Dla większości sprzedawców nigdy nie jest i nie będzie to problemem, aby poinformować klienta o dacie produkcji akumulatora, która jest bardzo ważnym...